PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1065}

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
8,0 726 652
oceny
8,0 10 1 726652
8,2 45
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Legolas jest boski

użytkownik usunięty

cuuuuuuuuudoooooooooooooooo!!!!!!!
kochamgoooooooooo

użytkownik usunięty

Nie jest boski!!!!
Czemu wszystkie dziewczyny oglądają sie tylko na to, jaki to ten Legolas jest przystojny? Szczerze mówiac poważnie mnie to drażni. Nie mogę już patrzec na Legolasa, bo kojarzy mi się już tylko z tym, jak moja koleżanka woła, jaki to on przystojny... To samo z Frodem. Nie potrafi nawet wypowiedzieć jego imienia, a gada "teżest przystoooojnyyy :)))". Ech, pół biedy, że przy tym sie uśmiecha, bo uśmiech ma cuuuudny ;))))))).

użytkownik usunięty

Więcej elfów!
Elfowie są boscy! Zarówno w książce jak i na filmie. Tylko czemu ich tak mało pokazują? W końcu to Pierworodni. Przynajmniej zwolennicy elfich plemion mogli się napatrzeć na Elronda, Legolasa, Galadrielę i Arwenę. Nie mam Jackson`owi za złe, iż połączył w filmie postać Arweny z elfem wysłanym z Rivendell. Zaoszczędził na mieszaniu wątków, a Liv Tyler i tak miała swoje (tylko) 5 minut. Przecież to historii nie zmienia.

użytkownik usunięty

Ojojojoj nie mam nic przeciwko ale chce ci tylko powiedziec że tego Legolasda zobaczysz tylko na ekranie bo Orland to zwykły przeciętny facet Mnie też on sie bardzo spodobał w tym filmie ale szybko uświadomiłam że to nawt nie jest ten Orlando tylko osobę którą gra mianowicie elfa Legolasa który jest odważny, mądry, i super strzela z łuku;) no i działa wybuchowo na dziewczyny ale ten Orlando bloom wcale taki nie jest i dlatego ja zamiast szaleć za tym filmowym LEGOLASEM to wole żeby jednak był jedną z moich ulubionych postaci w włacy pierścieni

użytkownik usunięty

A właśnie, że Orlando Blum o wiele lepiej prezentuje się na żywo. Przynajmniej nie ma tej głupiej siwej peruki.

użytkownik usunięty

Masz rację, ale ja go kocham najbardziej na świecie!!!!!! Bardziej od wszystkich Was!!!!!!!!!!!!!!

A ja nie znam żadnego Bluma ? To ktoś nowy ? Nazwisko jakies takie dziwne ;) Ja zdecydowanie bardziej wolę książkowych bohaterów ale trza przyznać, że obsada w filmie jest bardzo dobra. Legolas tym samym też jest dobrze dobrany. Ale nie powiecie mi, że Bloom pasuje do filmów historycznych do których jest wpychany. Przecież za niedługo doczekamy się "Królestwa Niebieskiego" :) Po jego roli w "Troji" nie oczekuję jakiegoś przebłysku geniuszu w tym gatunku. Niech Orlando zostanie lepiej elfem, piratem czy zwykłym chłopcem... Tylko nie herosem. Zmiłujcie się !

użytkownik usunięty

Bloom wale nie jest boski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10

Masz całkowita rację Legolas jest boski!!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

ocenił(a) film na 10

ORLANDO BLOOM JEST BOSKI!!!!!! ZGADZAM SIĘ Z KAŻDYM TWOIM SŁOWEM!!!!!!!

ocenił(a) film na 10

Kiedys na poczatku samym rowniez podobal mi sie Legolas, pozniej spodobal mi sie Faramir. Teraz uwielbiam Sama za jego charakter :d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones