PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1065}

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
8,0 726 652
oceny
8,0 10 1 726652
8,2 45
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Władca Pierścieni To mój nałóg

Nikt i nic tego nie zmieni z tego nałogu nie da się wyleczyć

:)

Czy wy też tak macie ???

ocenił(a) film na 10
Gandalf_Szary_2

Tak, codziennie rano robię kreskę z książki Drużyna Pierścienia i wciągam do nosa. Do obiadu wciągam Dwie Wieże, a na spanie Powrót Króla w postaci dropsów. Chyba Monar mnie czeka.

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

uwielbiam filmy fantasy jak sa dobrze zrobione a w filmach typu wladca pierscieni jest wszystko co lubie ogladac w filmach o gotunku fantasy szczególnie w powrocie króla sa takie sceny i wogule uwielbiam sceny batalistyczne które uwielbiam ogladac

ocenił(a) film na 10
Gandalf_Szary_2

też tak mam :):) ale nie ma się co dziwić :) nawet na stare lata też będę czytać i oglądac :D

ocenił(a) film na 10
Gandalf_Szary_2

cala trylogia to mój nałog jak jakis alkochol albo papierosy czy narkotyk jak ktos jest uzaleziony od tego ja wogule jestem uzalezniony od filmów i kina uwielbiam ogladac filmy w kinie i wogule uwielbiam filmy amerykanskie kocham wrecz 100 razy bardziej niz polskie i kocham ubustwiam filmy fantasy jesli jeszcze sa zrobione dobrze jak np władca pierscieni i filmy o dinozaurach typu park jurajski 1993 a jesli chodzi o władce pierscieni to jestem uzalezniony głownie od powrotu króla czyli 3 czesci bo jest najlepsza cała trylogie ogladam codziennie najlepsze momenty tylko za pierwszym razem ogladałem filmy w całości lubie tez komedie horrory filmy akcji przygodowe superbohaterskie jak avengers sciene fiction jak avatar no i tyle ale jakbardziej fantasy typu elfy trole orkowie fantastyczne stwory itp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones