PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1065}

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
8,0 726 718
ocen
8,0 10 1 726718
8,2 45
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Za co kochasz Legolasaa

ocenił(a) film na 10

Po prostu za co go kochasz.

ocenił(a) film na 10
gosica7

Bo jest piękny, fajny i jest sexy.I love Legolas.

ocenił(a) film na 10
gosica7

zgadzam się z przedmówcą i jeszcze strzela z łuku, dobrze operuje klingą, ma ten swój super wzrok, jest nieśmiertelny, jest następcą króla Thranduilla wielkiego króla Mrocznej Puszczy (lub Leśnego Królestwa [ są dwie nazwy oznaczające to samo]), "ma znajomości", "stąpa lekko po śnieżnym puchu" (chyba pamiętacie ja w Drużynie Pierścienia szli przez góry Karadras i wszyscy mieli śniegu do pasa a hobbitów nie było widac,a Legolas się unosił ma śniegu jakby nic nie ważył, jest mistrzem w zabijaniu Olifantów (chyba pamiętacie jaw wskiczył na Olifanta [w "Powrót Króla"] i go zabił łącznie z załogą) i w ogól jest zajebisty!!!!!!!
We love Legolas!!!!! We love Legolas!!!! Legolas is champion!!!!! Legolas is The Best!!!!!!! We love Legolas!!!!!!!!!!!

gosica7

Och, ależ to trzeba być pustym żeby lubić postać za to, że jest ładny i sexy....

ocenił(a) film na 10
gosica7

Sexy tyłek, wynalazł prototyp deskorolki i zapoczątkował parkour, Długie uszy, długie włosy, długi łuk, może i długi... ekhm..
No, po prostu musi mieć rozum po tylu latach, umie machać mieczem i przerabiać orków na jeże. Syn Thranduila= książę. Nie poddaje się.

ocenił(a) film na 10
nikia45

bo jest idealny!! młody,! przystojny, szybki, sprytny, jest bardzo dobrym wojownikiem i przyjacielem!!!! i teraz wybieram sie na 2 czesc Hobbita i zastanawiam sie co sie bedzie dzialo miedzy nim a elfka??? wychodzi na to ze Legolas bedzie zauroczony i czy z wzajemnoscia?? bo zwiastun nam podpowiada że ona albo nie bedzie mogła bo bedzie miala kogos innego albo bedzie innemu przeznaczona, albo bez wzajemnosci. szkoda troche....

ocenił(a) film na 10
ORIANA90

Tauriel ( ta elfka w której kocha się Legolas) zakochała się w Killim (brat Filliego, krasnolud, siostrzeniec Thorina)

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

DZIEKI ZA WYTŁUMACZENIE ;) SZKODA TROCHE. CHETNIE ZAJME JEJ MIEJSCE I NAPEWNO ODWZAJEMNIE JEGO UCZUCIE....

ocenił(a) film na 10
ORIANA90

a jak dla mnie Killi też jest ładny :)

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

Nie "też", ale "jeszcze ładniejszy" ;)

ocenił(a) film na 10
nikia45

właściwe rozumowanie :)

nikia45

Swietnie opisane! :D

ocenił(a) film na 9
nikia45

"Długie uszy" i od razu sobie go wyobraziłam z oślimi uszami takimi jakie miał Pinokio :D.

A prawda taka, że Legolas w książce jest zwyczajnie nudny i bez osobowości. W popularności Legolasowi pomogła uroda Orlando :)

ocenił(a) film na 10
Belief

Oj tak, w książce w mniejszym stopniu zwracałam na niego uwagę.

gosica7

Nie kocham go..

gosica7

W Hobbicie ma fajną zbroje i tyle. Nie kocham go.

ocenił(a) film na 10
hr_dooku

nie lubię go, moimi ulubionymi postaciami są Gandalf i Gimli.

ocenił(a) film na 9
Wojcik3217

^

mam tak samo. Legolas to taka Mary Sue, same zalety, zero wad. I to mi się w nim nie podoba, nie lubię takich postaci, są wg. mnie płytkie. Nie lubię też elfów w ogóle, występują w niemal każdym świecie fantasy, zawsze są piękne mądre i silne, bla bla bla i też parzą się z innymi rasami, zwłaszcza z ludźmi. Wolę inne bardziej ciekawsze rasy, oraz inne ciekawsze osobowości.

ocenił(a) film na 10
Moai

Fajnie znaleźć osobę myślącą podobnie jak ja, Krasnoludów lubię za ich upór, wytrwałość, a po za tym są tak na prawdę starsze niż elfy ;) o czym pewnie wielu nie wie.

użytkownik usunięty
gosica7

Prawie że za wszystko, ale głównie za jego waleczność, wrażliwość, niesamowitą miłość do przyrody, lasów. Sposób bycia, wypowiadania się. Pasję i zachwyt nad wszystkim co dobre. Honor, odwagę i przyjazń, którą potrafił obdarować z wzajemnością Gimliego. To jak ważne dla niego są uczucia. Długo by tak jeszcze wymieniać ;-) Bije od niego ten czar sympatii, co powoduje że nie da się go nie lubić i nie mam tu na myśli wyłącznie jego wyglądu ale w szczególności charakter.

ocenił(a) film na 9
gosica7

Za to że jest idealny XD

ocenił(a) film na 10
gosica7

Piękne włosy i fajnie wspina się na konia XDDD

gosica7

Czytając Władcę kilkanaście lat temu nawet go lubiłem, chociaż jest najsłabiej rozwiniętą postacią w drużynie (co wynika m.in. z tego, że pierwotnie członkiem drużyny miał być Glorfindel). Ot zwinny elfi łucznik. W filmowej Drużynie Pierścienia jeszcze trzymał poziom, co prawda Bloom diametralnie różnił się od mojego wyobrażenia tej postaci, ale nie można mieć wszystkiego.
Kolejne części filmowej trylogii, a w szczególności ostatnia część hobbita niestety skutecznie obrzydziły mi tą postać.

gosica7

Nie, nie kocham go, bardzo irytujący koleś!

ocenił(a) film na 10
gosica7

No po prostu za wszystko Gdy pierwszy raz zobaczyłam Władcę to się w nim zakochałam
NIECH ŻYJĄ ELFY a krasnoludy niech spiepszają pod ziemię;)

użytkownik usunięty
gosica7

Nienawidzę go ...

użytkownik usunięty

O ile we Władcy Pierścieni Legolas jest postacią wzbudzającą sympatię - szczególnie jego relacje i rosnąca przyjaźń z krasnoludem Gimli, tak w Hobbicie mam wrażenie że wszędzie jest wciskany na siłę. Najwięcej trafień w środek głowy strzałą z łuku? Legolas! Kto łamie najwięcej praw fizyki? Legolas! Kto ma nienaturalnie niebieskie oczy? Legolas! Tylko te wybiegi nie wyszły na dobre tej postaci.

użytkownik usunięty

zgadzam się

użytkownik usunięty

.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones