PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1065}

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
8,0 726 652
oceny
8,0 10 1 726652
8,2 45
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Dostałem na 10 urodziny kastę i do tej pory nie obejrzałem.

Mateusz92

Film po 21?? To jednak nie znaczy, że musisz oceniać - nie podobało się, nie obejrzałam, nie oceniam...

Mateusz92

Skoro nie oglądałem to dlaczego piszesz że 'badziew'? Pomyśl zanim coś napiszesz.

ocenił(a) film na 9
PrzemQ_3

To obejżyj, nie wiesz co tracisz.

<za krótki>

Mateusz92

Nie wiesz jak video włączyć?

maxifactor111

Próbowałem obejrzeć ze 3 razy w telewizji jak leciało, ale za każdym razem ziewałem i zasypiałem.

Mateusz92

I jeszcze się tym chwalisz? Uwierz mi, nie masz czym

ocenił(a) film na 10
PrzemQ_3

Nie wiem jak można nazwać film który ma tylu fanów na świecie i zdobył tyle nagród badziewiem. To chyba o czymś świadczy.

ocenił(a) film na 10
alfa940

Przecież widać, że to prowokacja. Krótkie bezsensowne wypowiedzi od razu świadczą o prowokacji.

użytkownik usunięty
alfa940

Akurat nagrody nie świadczą o niczym . Liczy się subiektywny punkt widzenia każdego z nas . Jeżeli oceniasz film na podstawie tego ile nagród zdobył to nie jest to twoje opinia tylko narzucona przez recenzentów . Ja do władcy nic nie mam ale wolę trylogię Hobbita . Zwłaszcza że w tej denerwował mnie Eljah Wood a tam główny aktor dobrany jest perfekcyjnie a jego postać ciekawsza . Dużą zaletą Władcy jest na pewno większa w tej trylogii rola Goluma który naprawdę jest mega creepy przez większość swej bytności na ekranie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones