Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy sezon 1, odcinek 6

Udûn

1h 9m
5,9 2 055
ocen
5,9 10 1 2055
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e6

Drodzy Ludzie, Elfy, Krasnoludy ect.

Do tego, żeby zatriumfowało zło wystarczy obojętność ludzi/nieludzi dobrych.

Mrok spogląda na Śródziemie. Mściwa i okrutna Galadriela idzie po nas. Chce zniszczyć naszą krainę bo jej jedynym celem jest walka. Sącząc jad do ucha uzurpatorki zza morza zawładnęła jej umysłem, a jej serce jest pełne nienawiści. Uzurpatorka wyhodowała krzyżówkę żołnierzy rohanu i gondoru - największą armię jaką widział świat . Trzy statki o nieznanej ładowności przeprawiają ich przez morze aby najechać nasze ziemie. Już słuchać podszepty zła. Elfy spiskują miedzy sobą a łagodne Harfuty zrobiły się chciwe i czyhają by odebrać dobytek słabszym.

Nadciąga Nawałnica!

Zostało mało czasu. Połączmy siły. Każdy miecz, każda tarcza i topór może to zmienić. Razem przeciwstawmy się złu! Jesteście ze mną???

Wasz Sauron

ocenił(a) serial na 1
GGGGrzegorz

Jestem z tobą! Gotów na wszystko byle nie oglądać więcej tego durnego uśmieszku.

ocenił(a) serial na 1
GunMeat

i tych zimnych oczu wiedzących, że jej bomby wulkaniczne niestraszne, a NPC-ty i tak muszą zginąć ...

ocenił(a) serial na 2
GunMeat

Zgłosiłeś się jako pierwszy więc zostaniesz porucznikiem ;)

ocenił(a) serial na 1
GGGGrzegorz

A dostanę miecz? Lub przynajmniej widły?

ocenił(a) serial na 1
GGGGrzegorz

Ten serial to jakieś "Girls of Power", w wyścigu na irytującą postać ta Bronwyn zacznie przebijać Galadrielę. Żeby się zachwycać tym serialem trzeba mieć z IQ na minusie.

ocenił(a) serial na 4
protimo

+1.

protimo

No piękna recenzja: poprzez obrażanie innych. Tak czytam sobie i widzę, że kpina, złośliwości i arogancja zastępują merytorykę.

ocenił(a) serial na 2
yookie267

Wybaczenia panienko, ciężko zachować ogładę gdy wróg już blisko. Przyłącz się do Drużyny Saurona razem uczynimy ten świat lepszym :)

protimo

pan ma problem z kobietami.

ocenił(a) serial na 1
eddavanheemstra

Nie, nie mam. Mam wspaniała narzeczona, wiele koleżanek, kolegów i znajomych. Również nie mam problemu z rolami kobiet w jakiejkolwiek formie. Tylko w tym fanfiku ilość żenujących postaci przytłacza. A że akurat są to kobiece postacie to już Amazona robota.

ocenił(a) serial na 2
protimo

Po obejrzeniu tego serialu chyba sama jako kobieta zdiagnozuję u siebie problem z kobietami. Jeżeli taka w rozumieniu Hollywood i woke culture ma być idealna kobieta (Galadriela, Bronwyn), ja spasuję. Niech żyje Sauron!

protimo

Serial jest fajny, faktycznie jest sporo kobiet o jakiejś pozycji, ale jeśli nie zauważyłeś to właśnie wojska pod dowództwem tych kobiet doprowadziły pośrednio do stworzenia Mordroru więc nie wiem czy jest to dla kobiet laurka.

ocenił(a) serial na 4
GGGGrzegorz

TAAAAAAk!!!

ocenił(a) serial na 3
GGGGrzegorz

Morgoth chciał dobrze, Sauronie , Make Middle Earth Great Again.

ocenił(a) serial na 2
Pallando

Po wsze czasy!

ocenił(a) serial na 3
GGGGrzegorz

Team Adar here.
Orcish Lives Matter.

ocenił(a) serial na 2
klaudel_filmweb

Team Adar: To świetne hasło, Damy to na grawerem na pierścień.

ocenił(a) serial na 4
klaudel_filmweb

Uruk... #UrukLivesMatter

ocenił(a) serial na 3
GGGGrzegorz

Masz mój miecz! (który czasami jest też kluczomieczem ;) ;) )

ocenił(a) serial na 2
killeratb_filmweb

Na taką odpowiedź czekałem zostaniesz kapitanem ;)

ocenił(a) serial na 2
GGGGrzegorz

To ja, jako przykładna niewiasta, mogę Wam cerować skarpety!

ocenił(a) serial na 2
ardisgreenwater

Ostrzegam, będzie dużo roboty ;)

GGGGrzegorz

W takim razie weźcie też moja stara.

ocenił(a) serial na 1
michalnachi

I moją!

GGGGrzegorz

Numenor to nie jest wersja Gondoru, lecz potężniejszy poprzednik Gondoru i Arnoru, a jego wierzchowce i jazda sławą prześcigały Rohan. W twórczości Tolkiena Sauron poddawał się Numenorowi, nie widząc dla siebie szans militarnych.

ocenił(a) serial na 2
pandada

Ewidentnie im nie wyszło z tym Numenorem. I w sumie z całą resztą też.

ocenił(a) serial na 2
GGGGrzegorz

Też kibicuję orkom. Do czego to doszło

ocenił(a) serial na 9
ismena1990

moze dlatego ze staliscie sie orkami.Tak jak Orki kiedys byly elfami.

GGGGrzegorz

Jako Latajonca Krowa zgłaszam się do sił powietrznodesantowych, mogę latać z nazgulami czy coś!

ocenił(a) serial na 2
LatajoncaKrowa

No i świetnie! zbierz jeszcze 8 chłopaków do drużyny, pierścienie załatwi się w między czasie - tylko uważajcie na orły

ocenił(a) serial na 1
GGGGrzegorz

Wchodzę w to wygramy z gogaladriel

ocenił(a) serial na 5
GGGGrzegorz

I ja!wybierz mnie! :) też całym sercem za orkami!

ocenił(a) serial na 9
GGGGrzegorz

Ale ze co ? Mam dolaczyc do druzyny Saurona , jak mi sie ten serial bardzo podoba ?.Bo nie rozumiem.Znaczy sie ze Tolkien stworzyl armie orkow i goblinow z pochodniami i widlami.Armie fanatykow ?

ocenił(a) serial na 3
lavrenzo84

Zapuść se Czerwia Fantastycznego na Youtube.

GGGGrzegorz

Potrafię robić i mieczem i toporem (z wyuczenia niemalże drwal) a i dosyć lojalny jestem (przy odpowiedniej zapłacie i stanowisku nawet bardzo). Mogę liczyć na jakieś intratne stanowisko w armii?

ocenił(a) serial na 2
Przemekkk

Takich ludzi nam trzeba! ale nasza działalność jest charytatywna. Zrezygnuj z zapłaty a stanowisko się znajdzie ;)

ocenił(a) serial na 1
GGGGrzegorz

...no dobra! jak wojna to wojna! za czarną jak dupa ungolianty, otchłań! solą w oko bezo-ilúvatara!!! \m/

ocenił(a) serial na 4
GGGGrzegorz

Sorki Sauron, ale popieram Ruch Wyzwolenia Uruków Adara. :P
A tak całkiem poważnie... obawiam się, że to jest właśnie "story arc", który był w pełni zamierzony zupełnie nieironicznie... mamy wiele wskazówek rozrzuconych po całym sezonie, że historia Galadrieli będzie polegać właśnie na tym, że stanie się tak pochłonięta przez ciemność, że będzie mogła konkurować o fotel następcy Morgotha.

GGGGrzegorz

Lezę w ciemno xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones