PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606829}

Władca Pierścieni: Podbój

The Lord of the Rings: Conquest
6,3 1 502
oceny
6,3 10 1 1502
Władca Pierścieni: Podbój
powrót do forum gry Władca Pierścieni: Podbój

jest gorsza od Powrotu Króla??

ocenił(a) grę na 1
matix87

Podbój to klapa pod każdym tego słowa znaczeniem! Do dziś śnią mi się koszmary o obronie bramy Minas Tirith przez kilkunastu żołnierzy...

ocenił(a) grę na 5
matix87

No niestety w grze oprócz licencji nie ma żadnego dobrego elementu

ocenił(a) grę na 7
koszatnica

A mi się nawet grało przyjemnie. Muzyka z filmu, a więc świetna, grafika dobra. Są bohaterowie, są też takie postacie jak Sauron (choć bossów na mapach twórcy zbyt wzmocnili przez co Sauron obrywa trochę szybko) czy Balrog. Głosy postaci doskonałe, szczególnie Rzecznika Saurona. Daję 7/10 gdyż nie jest to gra genialna, ma wady ale jednak zapewniła mi sporo dobrej zabawy czyli podstawowy cel został spełniony. To tylko moja opinia i nie musicie się z nią zgadzać.

LorDofDarkness

Dla mnie 8/10. System walki troche ubogi w stosunku do Wladcy Pierscieni - Powrot Krola oraz troche mala ilosc postaci i to jak dla mnie jedyne minusy tej gry. Grafika bardzo dobra, swietna muzyka filmowa, no i wspanialy filmowy klimat. Bardzo przyjemnie sie w nia gralo. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 10
koszatnica

Niewiem co wy macie do tej gry. Moim zdaniem Podbój to najlepsza gra z wszystkich gier Władcy Pierścieni, gram w nią często od jakiś 4 lat i wogule mi się nie znudziła. Ta gra ma coś w sobie, może jest mało misji itp, ale to i tak zajebista gra. Może po prostu nie umiecie w nią grać :p.

ocenił(a) grę na 9
matix87

to jest moim zdaniem dobra gra ,ale niestety jest bardzo mało misji a grę można szybko przejść w jeden dzień chociaż potem można grać w internecie.

matiklider

Bardzo fajnie zrobiony system walki, ale niestety twórcy za bardzo chcieli zrobić z tego battlefronta i wyszła zwykła lipa. Ja widział bym ten system walki w połączeniu ze zwyczajnym Rpg'iem i kampanią umieszczoną w uniwersum Tolkiena. Władca pierścieni nie jest historią z której da się zrobić dobrą grę akcji. Tak to wygląda z pryzmatu Singla, a jeśli chodzi o Multi to całkiem fajny sposób na odstresowanie z kumplami bo jak już mówiłem sam sposób walki jest naprawdę fajny, zróżnicowanie na 4 klasy, gdzie każda jest od siebie bardzo zależna co wręcz zmusza do pewnej gry taktycznej i dosyć dobrze osadzone w uniwersum Tolkiena robi z niej naprawdę przyjemnego multiplayera choć nie arcydzieło powiedziałbym 6-7/10

ocenił(a) grę na 5
matix87

Gorsza... ale jedna i druga gra jest siebie warta.
Mało postaci, małe zróżnicowanie postaci i ciosów. Naprawdę śmiesznie małe lokacje (Pola Pelenoru to jakaś porażka... kawałek terenu i z 10-20 przeciwników).
Do tego bardzo schematyczna, no i te cholerne efekty świetle przy kopniakach, uderzeniach mieczem, laska etc.... jakieś Gwiezdne Wojny im z tego wyszly.
Czekałem na tę grę bo mi w ogóle dobrej gry z tematyki Tolkiena brakowało... ale się mocno zawiodłem.

ocenił(a) grę na 4
matix87

"Powrót..." to przy tym arcydzieło

napruto

Racja, pamiętam jak się męczyłam z ukończeniem gry :)
Lubie sobie ją od czasu do czasu powtórzyć

zbroja

Tak zgadzam sie. Tez meczylem sie z niektorymi misjami. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 10
matix87

Podbój lepszy

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

Podbój naj naj naj naj naj najlepszy zajebista gra w poniedziałek ją zamawiam bo jestem na nią tak podjarany że co sekundę myślę o niej gdy gdzieś jestem to oniej tak myślę że nie wytrzymam takiego mam smaka na nią że wiem że się nie zawiodę nigdy zajebista gierka dla mnie żadna misja nie będzie trudna nigdy co ją przejdę a tak będzie to jeszcze raz na lepszym poziomie trudności pozdrawiam Sizimitriox Sinex i Wort

ocenił(a) grę na 10
callofdutyblackops

Pozdrawiam :)

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

Dzięki

ocenił(a) grę na 6
callofdutyblackops

Jak ta gra jest dobra (według ciebie najlepsza to zastanawiam się co jest dla ciebie najgorszą grą :)

ocenił(a) grę na 10
mich145

Oczywiście że World of Warplanes :)

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

właśnie

ocenił(a) grę na 6
Sizimtriox

A czym cię tak zaintrygowała ta gra ?

ocenił(a) grę na 10
mich145

Co niby?Człowieku nie rozśmieszaj mnie WoW to NIEPOROZUMIENIE fajne jest War Thunder które jest zdecydowanie lepsze

ocenił(a) grę na 6
Sizimtriox

Chodzi mi o Conquesta ;P

ocenił(a) grę na 10
mich145

Aha.Chyba doskonale wiesz że lubię LOTRA i że ta gra jest dla mnie fajna bo główny cel został spełniony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones